Home / اخبار تحقیقات و آزمایشات در زمینه ای.ال.اس / برگزاری بیست و پنجمین جلسه سالانه اتحادیه بین المللی ای.ال.اس.

برگزاری بیست و پنجمین جلسه سالانه اتحادیه بین المللی ای.ال.اس.

 

بیست و پنجمین کنفرانس اتحادیه بین المللی ای.ال.اس. از تاریخ چهارم تا ششم دسامبر جاری در شهر بوستون آمریکا برگزار شد.

 

گردهمایی اتحادیه بین المللی ای.ال.اس. که سالانه برگزار می شود، جهت دیدار جامعه پزشکی  و به اشتراک گذاری تحقیقات و آزمایشات مختلف در مورد بیماری ای.ال.اس می باشد. طی این  جلسات پژوهش گران و دانشمندان نتایج و پیشرفت های مطالعات خود  در زمینه  علل این بیماری و راههای معالجه و مداوای آن را به جمع ارائه می کنند. همچنین در این جلسات، در مورد توسعه و حمایت ها و برنامه ریزی های سازمانی برای تامین بودجه این تحقیقات و مراقبت از بیماران ای.ال.اس مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرد.

در همایش اخیر بین المللی ALS در بوستون، بیش از یک هزار محقق و متخصص مغز و اعصاب از سراسر جهان آخرین نتایج تحقیقات خود را در مورد بیماری ای.ال.اس. به اشتراک گذاشتند.

از هلند نیز یک تیم با شرکت حدود 20 محقق از مرکز ALS UMC Utrecht برای ارائه تحقیقات خود در این کنفرانس حضور داشتند.

وبسایت www.alsiran.com

 

بررسی کنید همچنین

پاسخ مرکز پزشکی ای.ال.اس در هلند در مورد داروی اداراوون/ رادی‌واکا

نتیجه تحقیقات محدود در فاز 3 نشان داده است که احتمالا داروی اداراوون (Edaravone) با ترکیب ریلوزول، تاثیر بازدارنده‌ای بر پیشرفت بیماری ای.ال.اس. - بر روی گروه کوچکی از این بیماران که در ابتدای ابتلا به این بیماری هستند- داشته است. براساس این مطالعه تفاوت چندان قابل توجهی بین بیمارانی که داروی اداراوون/ رادی‌واکا استفاده کرده بودند، با بیمارانی که به آنها دارونما (پلاسیبو) داده شده بود، مشاهده نشد.

3 نظرات

  1. با سلام.
    هزینه تهیه داروی ژاپنی چقدره?
    ایا داخل کشور ایران میشه تهیه اش کرد?

  2. سلام عليكم
    آيا جهت جلوگيري از پيشرفت بيماري صلاح هست كه به كشور ژاپن رفته و از داروي جديد اداراون استفاده نماييم؟ آيا تاكنون كسي نتيجه مثبت گرفته است؟ لطفاً در اين خصوص اطلاع رساني فرمائيد.

    • سلام میتونید بدون مراجعه حضوری به ژاپن هم دارو رو تهیه کنید ما برادرمون رو بردیم و دارو گرفتیم و ۶ ماه استفاده کردیم ، مقداری روند بیماری رو کند کرد ولی درمان بیماری خیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *